Święta Bożego Narodzenia to piękny czas dzielenia się radością oraz miłością z bliskimi. Jest to również czas obdarowywania siebie nawzajem prezentami. Idealnym podarunkiem jest zawsze książka, której fabuła dodatkowo utrzymuje się w tematyce zimowej i świątecznej. Zatem jakie książki będą najlepszym rozwiązaniem jako Prezenty pod choinkę dla chłopaków?

Książka pt. “Grudniowy prezent”

Książka pod tytułem “Grudniowy prezent” autorstwa Justyny Leśniewicz jest świetną pozycją dla nastolatków. Opowiada ona historię Ariela Szulca, nowego ucznia w klasie Lary. Chłopak dołącza do grupy na początku grudnia, kiedy odbywa się świąteczna wymiana prezentów. Lara wylosowuje nieśmiałego, cichego Ariela jako osobę, której musi podarować świąteczny prezent. Dzięki temu nastolatkowie mają szansę poznać siebie nawzajem i sprawdzić swoje uczucia do siebie.

Książka pt. “Romans pod choinkę”

Książka pod tytułem “Romans pod choinkę” autorstwa Katarzyny Bester to utrzymana w zimowym i świątecznym klimacie komedia romantyczna. Akcja powieści dzieje się w Nowym Jorku, w którym to pewnego dnia Ray ratuje Everly, która stała się ofiarą ulicznej napaści. Dzięki tej sytuacji poznają się i zaczyna ich łączyć namiętna relacja bez zobowiązań. Jednak romans może przerodzić się w coś więcej.

Książka pt. “Zabójcze święta”

“Zabójcze święta” to książka autorstwa Adriana Bednarka, Jacka Ostrowskiego, Joanny Jodełki, Małgorzaty Rogali, K.N. Hanera, Alka Rogozińskiego, Grzegorza Kapli, Artura Urbanowicza, Magdy Stachuli oraz Pauliny Świst. Każdy z autorów opowiada pełną grozy, sensacji, strachu i namiętności historię świąteczną, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom kryminałów, horrorów wzbogaconych o psychologiczne i psychopatyczne elementy. Pozycja jest utrzymana w klimacie zimowym, świątecznym i jednocześnie opowiada o tragicznych i przerażających wydarzeniach, które dzieją się tuż obok rodzin dzielących się w tym czasie opłatkiem, śpiewających kolędy i wymieniających się prezentami. Takie prowadzenie narracji wprowadza dodatkowy niepokój i nadaje książce dreszczyku emocji.